Contact


Orvion BV
‘t Vaartland 27
2821 LH Stolwijk
+31 182 606360
info@orvion.nl

Orvion is in 2013 begonnen. Ons team heeft sinds 2000 ervaring in water- en milieutechnologie, microbiologie en scheikunde. In het tweede decennium van de 21e eeuw staan we voor een belangrijke uitdaging: hoe brengen we harmonie in de ontwikkeling van de mensheid en het duurzame voortbestaan van onze omgeving? In de visie van Orvion kan dat bij uitstek door te leren van de natuur zelf. Neem contact op middels ons contactformulier of via de contactpersonen.


Ir. J.B.M. (Marc) van Bemmel
LinkedIn Marc
CEO / Eigenaar Orvion BV
+31 (0) 621859700
mvanbemmel@orvion.nl

Voor vragen over:
eDNA
bodemverontreiniging


Ir. P. (Paul) Appeldoorn
LinkedIn Paul
Commercieel Manager
+31 (0) 615905344
pappeldoorn@orvion.nl

Voor vragen over:
Industrie


A.A. (Aleida) de Vos van Steenwijk, MSc.
LinkedIn Aleida
Project Manager
+31 (0) 617394569
adevos@orvion.nl

Voor vragen over:
Waterzuivering
Waterkwaliteit en detectie


F.D. (Frithjof) Godschalk, MSc.
LinkedIn Frithjof
Research & Development

fdgodschalk@orvion.nl

Voor vragen over:
ORVIdecode


Ir. T.F.J. (Thommy) Verschuuren
LinkedIn Thommy
Project Engineer
+31 (0) 615314294
tverschuuren@orvion.nl

Voor vragen over:
ORVIdetect
ORVIbiotest


A. (Annelise) Herman
Trainee Milieutechnologie
+31 (0) 182606360
aherman@orvion.nl

Voor vragen over:
Waterkwaliteit en detectie


F. (Federica) Brogioli
Medewerker R&D
+31 (0) 182606360
fbrogioli@orvion.nl

Voor vragen over:
ETBE & MTBE afbraak


D. (Deanne) Schoof
Kwaliteitcoordinator
+31 (0) 182606360
dschoof@orvion.nl

Voor vragen over:
Kwaliteitsmanagement


Contactformulier (* Verplicht)

Voornaam*

Achternaam*

E-mail adres*

Telefoon Nummer

Bedrijf/Instantie

Adres


Vragen & Opmerkingen

Comments are closed